Günün Maçları

Ermenistan - 2. Ligi
Pyunik II 13:00 Erebuni Pyunik II - Erebuni takım karşılaştırması ve bahis analizi Pyunik II - Erebuni arasındaki maçlar
Gandzasar II 13:00 Ararat II Gandzasar II - Ararat II takım karşılaştırması ve bahis analizi Gandzasar II - Ararat II arasındaki maçlar
Alashkert II 13:00 Lori Alashkert II - Lori takım karşılaştırması ve bahis analizi Alashkert II - Lori arasındaki maçlar
Avan Academy 13:00 Banants II Avan Academy - Banants II takım karşılaştırması ve bahis analizi Avan Academy - Banants II arasındaki maçlar
Artsakh 13:00 Shirak II Artsakh - Shirak II takım karşılaştırması ve bahis analizi Artsakh - Shirak II arasındaki maçlar
Avustralya - FFA Cup
Gungahlin 09:30 Gungahlin Juventus Gungahlin - Gungahlin Juventus takım karşılaştırması ve bahis analizi Gungahlin - Gungahlin Juventus arasındaki maçlar
Avusturya - Red Zac 1. Ligi
Austria Lustenau 14:30 Liefering Austria Lustenau - Liefering takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria Lustenau - Liefering arasındaki maçlar
Kapfenberg 14:30 Hartberg Kapfenberg - Hartberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Kapfenberg - Hartberg arasındaki maçlar
Wattens 14:30 Ried Wattens - Ried takım karşılaştırması ve bahis analizi Wattens - Ried arasındaki maçlar
FAC Team für Wien 14:30 Blau-Weiß Linz FAC Team für Wien - Blau-Weiß Linz takım karşılaştırması ve bahis analizi FAC Team für Wien - Blau-Weiß Linz arasındaki maçlar
Wiener Neustadt 14:30 Wacker Innsbruck Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck takım karşılaştırması ve bahis analizi Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck arasındaki maçlar
Avusturya - Regionalliga
Schwechat 16:00 Stadlau Schwechat - Stadlau takım karşılaştırması ve bahis analizi Schwechat - Stadlau arasındaki maçlar
Avusturya - Landesliga
SK St. Johann 12:30 Hall SK St. Johann - Hall takım karşılaştırması ve bahis analizi SK St. Johann - Hall arasındaki maçlar
Bregenz 13:00 Admira Dornbirn Bregenz - Admira Dornbirn takım karşılaştırması ve bahis analizi Bregenz - Admira Dornbirn arasındaki maçlar
Wolfurt 14:00 Andelsbuch Wolfurt - Andelsbuch takım karşılaştırması ve bahis analizi Wolfurt - Andelsbuch arasındaki maçlar
St. Peter 15:00 Rohrbach St. Peter - Rohrbach takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Peter - Rohrbach arasındaki maçlar
Kuchl 15:00 Altenmarkt Kuchl - Altenmarkt takım karşılaştırması ve bahis analizi Kuchl - Altenmarkt arasındaki maçlar
Avusturya - BFV Cup
Neuberg 14:00 Neusiedl Neuberg - Neusiedl takım karşılaştırması ve bahis analizi Neuberg - Neusiedl arasındaki maçlar
Rotenturm 15:30 Siegendordf Rotenturm - Siegendordf takım karşılaştırması ve bahis analizi Rotenturm - Siegendordf arasındaki maçlar
Avusturya - TFV Cup
Schwaz 15:00 Kufstein Schwaz - Kufstein takım karşılaştırması ve bahis analizi Schwaz - Kufstein arasındaki maçlar
Azerbaycan - 1. Ligi
Qabala 15:00 Qarabağ Qabala - Qarabağ takım karşılaştırması ve bahis analizi Qabala - Qarabağ arasındaki maçlar
Barbados - Digicel Premier Ligi
Paradise 00:00 Brittons Hill Paradise - Brittons Hill takım karşılaştırması ve bahis analizi Paradise - Brittons Hill arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Premier Ligi
Vitebsk 15:45 Torpedo Zhodino Vitebsk - Torpedo Zhodino takım karşılaştırması ve bahis analizi Vitebsk - Torpedo Zhodino arasındaki maçlar
Gomel 17:45 Neman Grodno Gomel - Neman Grodno takım karşılaştırması ve bahis analizi Gomel - Neman Grodno arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Reserve League
Isloch Res. 10:00 Luch Minsk Res. Isloch Res. - Luch Minsk Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Isloch Res. - Luch Minsk Res. arasındaki maçlar
Gorodeya Res. 14:00 Shakhtyor Res. Gorodeya Res. - Shakhtyor Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Gorodeya Res. - Shakhtyor Res. arasındaki maçlar
Botswana - Premier League
BDF XI 13:45 Shooting Stars BDF XI - Shooting Stars takım karşılaştırması ve bahis analizi BDF XI - Shooting Stars arasındaki maçlar
Brezilya - Serie A Ligi
Internacional 23:00 Chapecoense Internacional - Chapecoense takım karşılaştırması ve bahis analizi Internacional - Chapecoense arasındaki maçlar
Brezilya - Série D
Macapá 23:00 Manaus Macapá - Manaus takım karşılaştırması ve bahis analizi Macapá - Manaus arasındaki maçlar
Vitória da Conquista 23:00 Itabaiana Vitória da Conquista - Itabaiana takım karşılaştırması ve bahis analizi Vitória da Conquista - Itabaiana arasındaki maçlar
Bulgaristan - Play-offs 1/2
OFK Pirin 14:30 Vitosha Bistritsa OFK Pirin - Vitosha Bistritsa takım karşılaştırması ve bahis analizi OFK Pirin - Vitosha Bistritsa arasındaki maçlar
Dunav 2010 17:30 Etar Dunav 2010 - Etar takım karşılaştırması ve bahis analizi Dunav 2010 - Etar arasındaki maçlar
Şili - 1. Ligi
MS Curicó Unido 2 - 1 Huachipato Curicó Unido - Huachipato takım karşılaştırması ve bahis analizi Curicó Unido - Huachipato arasındaki maçlar
Deportes Temuco 19:00 San Luis Deportes Temuco - San Luis takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportes Temuco - San Luis arasındaki maçlar
Kolombiya - Copa Mustang
MS Medellín 2 - 2 Junior Medellín - Junior takım karşılaştırması ve bahis analizi Medellín - Junior arasındaki maçlar
Kolombiya - Primera B Ligi
Expreso Rojo 19:00 Bogotá Expreso Rojo - Bogotá takım karşılaştırması ve bahis analizi Expreso Rojo - Bogotá arasındaki maçlar
Danimarka - Superligaen Ligi
Brøndby 16:00 AaB Brøndby - AaB takım karşılaştırması ve bahis analizi Brøndby - AaB arasındaki maçlar
Midtjylland 16:00 Horsens Midtjylland - Horsens takım karşılaştırması ve bahis analizi Midtjylland - Horsens arasındaki maçlar
FC Nordsjaelland 16:00 København FC Nordsjaelland - København takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Nordsjaelland - København arasındaki maçlar
Danimarka - 2. Ligi
Middelfart 12:00 Kjellerup Middelfart - Kjellerup takım karşılaştırması ve bahis analizi Middelfart - Kjellerup arasındaki maçlar
Danimarka - Denmarksserien
Holstebro 11:00 Skanderborg Holstebro - Skanderborg takım karşılaştırması ve bahis analizi Holstebro - Skanderborg arasındaki maçlar
Danimarka - Play-offs 1/2
Randers 12:00 Lyngby Randers - Lyngby takım karşılaştırması ve bahis analizi Randers - Lyngby arasındaki maçlar
Silkeborg 14:00 FC Helsingør Silkeborg - FC Helsingør takım karşılaştırması ve bahis analizi Silkeborg - FC Helsingør arasındaki maçlar
Faroe Adaları - Formuladeildin
B36 14:00 Víkingur B36 - Víkingur takım karşılaştırması ve bahis analizi B36 - Víkingur arasındaki maçlar
Skála 14:00 TB / FCS / Royn Skála - TB / FCS / Royn takım karşılaştırması ve bahis analizi Skála - TB / FCS / Royn arasındaki maçlar
07 Vestur 14:00 NSÍ 07 Vestur - NSÍ takım karşılaştırması ve bahis analizi 07 Vestur - NSÍ arasındaki maçlar
AB 16:15 AB - KÍ takım karşılaştırması ve bahis analizi AB - KÍ arasındaki maçlar
HB 17:00 EB / Streymur HB - EB / Streymur takım karşılaştırması ve bahis analizi HB - EB / Streymur arasındaki maçlar
Finlandiya - 2. Ligi Ykkönen
Oulu 15:30 KTP Oulu - KTP takım karşılaştırması ve bahis analizi Oulu - KTP arasındaki maçlar
JJK 15:30 Jaro JJK - Jaro takım karşılaştırması ve bahis analizi JJK - Jaro arasındaki maçlar
KPV 15:30 Ekenäs IF KPV - Ekenäs IF takım karşılaştırması ve bahis analizi KPV - Ekenäs IF arasındaki maçlar
HIFK 15:30 Klubi-04 HIFK - Klubi-04 takım karşılaştırması ve bahis analizi HIFK - Klubi-04 arasındaki maçlar
Kajaani 15:30 Haka Kajaani - Haka takım karşılaştırması ve bahis analizi Kajaani - Haka arasındaki maçlar
Finlandiya - 3. Ligi Kakkonen
VIFK 15:30 KuFu-98 VIFK - KuFu-98 takım karşılaştırması ve bahis analizi VIFK - KuFu-98 arasındaki maçlar
GrIFK 15:30 KäPa GrIFK - KäPa takım karşılaştırması ve bahis analizi GrIFK - KäPa arasındaki maçlar
Gürcistan - Meore Liga
Aragvi Dusheti 12:00 Borjomi Aragvi Dusheti - Borjomi takım karşılaştırması ve bahis analizi Aragvi Dusheti - Borjomi arasındaki maçlar
Almanya - Oberliga Ligi
Marl-Hüls İpt Brünninghausen Marl-Hüls - Brünninghausen takım karşılaştırması ve bahis analizi Marl-Hüls - Brünninghausen arasındaki maçlar
Arminia Bielefeld II 13:00 Eintracht Rheine Arminia Bielefeld II - Eintracht Rheine takım karşılaştırması ve bahis analizi Arminia Bielefeld II - Eintracht Rheine arasındaki maçlar
Gütersloh 13:00 Hammer SpVg Gütersloh - Hammer SpVg takım karşılaştırması ve bahis analizi Gütersloh - Hammer SpVg arasındaki maçlar
Kaan-Marienborn 13:00 Lippstadt 08 Kaan-Marienborn - Lippstadt 08 takım karşılaştırması ve bahis analizi Kaan-Marienborn - Lippstadt 08 arasındaki maçlar
Sportfreunde Siegen İpt Hassel Sportfreunde Siegen - Hassel takım karşılaştırması ve bahis analizi Sportfreunde Siegen - Hassel arasındaki maçlar
Rot Weiss Ahlen 13:00 Sprockhövel Rot Weiss Ahlen - Sprockhövel takım karşılaştırması ve bahis analizi Rot Weiss Ahlen - Sprockhövel arasındaki maçlar
Schalke 04 II 13:00 Ennepetal Schalke 04 II - Ennepetal takım karşılaştırması ve bahis analizi Schalke 04 II - Ennepetal arasındaki maçlar
Westfalia Herne 13:00 ASC 09 Dortmund Westfalia Herne - ASC 09 Dortmund takım karşılaştırması ve bahis analizi Westfalia Herne - ASC 09 Dortmund arasındaki maçlar
TuS Haltern 13:00 Paderborn 07 II TuS Haltern - Paderborn 07 II takım karşılaştırması ve bahis analizi TuS Haltern - Paderborn 07 II arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Baden
CfR Pforzheim 10:30 Karlsruher SC CfR Pforzheim - Karlsruher SC takım karşılaştırması ve bahis analizi CfR Pforzheim - Karlsruher SC arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Bayern
Bayreuth 12:30 Schweinfurt Bayreuth - Schweinfurt takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayreuth - Schweinfurt arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Berlin
BFC Dynamo 15:00 Berliner SC BFC Dynamo - Berliner SC takım karşılaştırması ve bahis analizi BFC Dynamo - Berliner SC arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Brandenburg
Babelsberg 15:00 Energie Cottbus Babelsberg - Energie Cottbus takım karşılaştırması ve bahis analizi Babelsberg - Energie Cottbus arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Bremen
Blumenthaler SV 12:30 Hastedt Blumenthaler SV - Hastedt takım karşılaştırması ve bahis analizi Blumenthaler SV - Hastedt arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Hamburg
Niendorfer TSV 10:30 Dassendorf Niendorfer TSV - Dassendorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Niendorfer TSV - Dassendorf arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Hessen
Steinbach 15:00 Hessen Kassel Steinbach - Hessen Kassel takım karşılaştırması ve bahis analizi Steinbach - Hessen Kassel arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Mecklenburg-Vorpommern
Mecklenburg Schwerin 12:30 Hansa Rostock Mecklenburg Schwerin - Hansa Rostock takım karşılaştırması ve bahis analizi Mecklenburg Schwerin - Hansa Rostock arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Mittelrhein
Alemannia Aachen 15:00 Viktoria Köln Alemannia Aachen - Viktoria Köln takım karşılaştırması ve bahis analizi Alemannia Aachen - Viktoria Köln arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Niederrhein
Oberhausen 15:00 Rot-Weiss Essen Oberhausen - Rot-Weiss Essen takım karşılaştırması ve bahis analizi Oberhausen - Rot-Weiss Essen arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Niedersachsen
Drochtersen / Assel 10:30 Jeddeloh Drochtersen / Assel - Jeddeloh takım karşılaştırması ve bahis analizi Drochtersen / Assel - Jeddeloh arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Rheinland
Koblenz 10:30 TuS RW Koblenz Koblenz - TuS RW Koblenz takım karşılaştırması ve bahis analizi Koblenz - TuS RW Koblenz arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Saarland
Elversberg 15:00 Saarbrücken Elversberg - Saarbrücken takım karşılaştırması ve bahis analizi Elversberg - Saarbrücken arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Sachsen
Chemie Leipzig 10:30 Oberlausitz Neugersdorf Chemie Leipzig - Oberlausitz Neugersdorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Chemie Leipzig - Oberlausitz Neugersdorf arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Sachsen-Anhalt
Lok Stendal 10:30 Magdeburg Lok Stendal - Magdeburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Lok Stendal - Magdeburg arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Schleswig-Holstein
Husumer SV 12:30 Weiche Flensburg Husumer SV - Weiche Flensburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Husumer SV - Weiche Flensburg arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Südbaden
Villingen 12:30 Linx Villingen - Linx takım karşılaştırması ve bahis analizi Villingen - Linx arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Südwest
Wormatia Worms 10:30 Alemannia Waldalgesheim Wormatia Worms - Alemannia Waldalgesheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Wormatia Worms - Alemannia Waldalgesheim arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Thüringen
Wismut Gera 12:30 Carl Zeiss Jena Wismut Gera - Carl Zeiss Jena takım karşılaştırması ve bahis analizi Wismut Gera - Carl Zeiss Jena arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Westfalen
Erndtebrück 12:30 Paderborn Erndtebrück - Paderborn takım karşılaştırması ve bahis analizi Erndtebrück - Paderborn arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Württemberg
Ilshofen 15:00 Ulm Ilshofen - Ulm takım karşılaştırması ve bahis analizi Ilshofen - Ulm arasındaki maçlar
Almanya - Play-offs 1/2
Holstein Kiel 18:30 Wolfsburg Holstein Kiel - Wolfsburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Holstein Kiel - Wolfsburg arasındaki maçlar
Gibraltar - Premier Division
Gibraltar Phoenix 18:30 College Europa Gibraltar Phoenix - College Europa takım karşılaştırması ve bahis analizi Gibraltar Phoenix - College Europa arasındaki maçlar
Guatemala - Liga Nacional
MS Cobán Imperial 0 - 0 Guastatoya Cobán Imperial - Guastatoya takım karşılaştırması ve bahis analizi Cobán Imperial - Guastatoya arasındaki maçlar
İzlanda - Premier Ligi
ÍBV 15:00 Hafnarfjordur ÍBV - Hafnarfjordur takım karşılaştırması ve bahis analizi ÍBV - Hafnarfjordur arasındaki maçlar
Fjolnir 19:15 KR Fjolnir - KR takım karşılaştırması ve bahis analizi Fjolnir - KR arasındaki maçlar
İzlanda - 1. Ligi
Njardvík 17:00 Thór Njardvík - Thór takım karşılaştırması ve bahis analizi Njardvík - Thór arasındaki maçlar
İzlanda - 4. Deild
Hvíti riddarinn 20:00 SR Hvíti riddarinn - SR takım karşılaştırması ve bahis analizi Hvíti riddarinn - SR arasındaki maçlar
Irak - Irak Ligi
Naft Al-Wasat 13:30 Al Shorta Naft Al-Wasat - Al Shorta takım karşılaştırması ve bahis analizi Naft Al-Wasat - Al Shorta arasındaki maçlar
İsrail - Ligat Al
Hapoel Be'er Sheva 18:00 Maccabi Netanya Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Netanya takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Netanya arasındaki maçlar
Bnei Yehuda 18:00 Maccabi Tel Aviv Bnei Yehuda - Maccabi Tel Aviv takım karşılaştırması ve bahis analizi Bnei Yehuda - Maccabi Tel Aviv arasındaki maçlar
Beitar Jerusalem 18:00 Hapoel Haifa Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa takım karşılaştırması ve bahis analizi Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa arasındaki maçlar
İsrail - Liga Leumit
Hapoel Nazareth Illit 16:00 Hapoel Eran Hadera Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Eran Hadera takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Eran Hadera arasındaki maçlar
Hapoel Rishon LeZion 16:00 Maccabi Ahi Nazareth Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth arasındaki maçlar
Beitar Tel Aviv Ramla 16:00 Hapoel Tel Aviv Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Tel Aviv takım karşılaştırması ve bahis analizi Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Tel Aviv arasındaki maçlar
Hapoel Afula 16:00 Hapoel Katamon Hapoel Afula - Hapoel Katamon takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Afula - Hapoel Katamon arasındaki maçlar
Kore Cumhuriyeti - K League
35’ Busan I'Park 0 - 0 Suwon City Busan I'Park - Suwon City takım karşılaştırması ve bahis analizi Busan I'Park - Suwon City arasındaki maçlar
35’ Ansan Greeners 0 - 0 Seongnam Ansan Greeners - Seongnam takım karşılaştırması ve bahis analizi Ansan Greeners - Seongnam arasındaki maçlar
Letonya - Virsliga
Ventspils 14:00 Jelgava Ventspils - Jelgava takım karşılaştırması ve bahis analizi Ventspils - Jelgava arasındaki maçlar
Rīgas FS 16:00 Caramba/Dinamo Rīga Rīgas FS - Caramba/Dinamo Rīga takım karşılaştırması ve bahis analizi Rīgas FS - Caramba/Dinamo Rīga arasındaki maçlar
Libya - Premier Ligi
Al-Ittihad 21:30 Al-Nasr Al-Ittihad - Al-Nasr takım karşılaştırması ve bahis analizi Al-Ittihad - Al-Nasr arasındaki maçlar
Al Ahli Benghazi 21:30 Al Ahli Tripoli Al Ahli Benghazi - Al Ahli Tripoli takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ahli Benghazi - Al Ahli Tripoli arasındaki maçlar
Malezya - Premier Ligi
Sabah İpt Kuantan FA Sabah - Kuantan FA takım karşılaştırması ve bahis analizi Sabah - Kuantan FA arasındaki maçlar
UiTM 14:00 FELDA United UiTM - FELDA United takım karşılaştırması ve bahis analizi UiTM - FELDA United arasındaki maçlar
Felcra 14:00 PBDKT T-Team Felcra - PBDKT T-Team takım karşılaştırması ve bahis analizi Felcra - PBDKT T-Team arasındaki maçlar
Meksika - Primera Division
MS Toluca 1 - 1 Santos Laguna Toluca - Santos Laguna takım karşılaştırması ve bahis analizi Toluca - Santos Laguna arasındaki maçlar
Fas - GNEF 1
RSB Berkane 22:00 Kawkab Marrakech RSB Berkane - Kawkab Marrakech takım karşılaştırması ve bahis analizi RSB Berkane - Kawkab Marrakech arasındaki maçlar
Nijerya - Premier Ligi
Akwa United 15:00 Go Round Akwa United - Go Round takım karşılaştırması ve bahis analizi Akwa United - Go Round arasındaki maçlar
Abia Warriors 15:00 El Kanemi Warriors Abia Warriors - El Kanemi Warriors takım karşılaştırması ve bahis analizi Abia Warriors - El Kanemi Warriors arasındaki maçlar
Norveç - 1. Ligi Tippeligaen
Tromso 16:00 Valerenga Tromso - Valerenga takım karşılaştırması ve bahis analizi Tromso - Valerenga arasındaki maçlar
Stabaek 16:00 Odd Grenland Stabaek - Odd Grenland takım karşılaştırması ve bahis analizi Stabaek - Odd Grenland arasındaki maçlar
Start 16:00 Bodo Glimt Start - Bodo Glimt takım karşılaştırması ve bahis analizi Start - Bodo Glimt arasındaki maçlar
Sandefjord 16:00 Sarpsborg 08 Sandefjord - Sarpsborg 08 takım karşılaştırması ve bahis analizi Sandefjord - Sarpsborg 08 arasındaki maçlar
Haugesund 16:00 Rosenborg Haugesund - Rosenborg takım karşılaştırması ve bahis analizi Haugesund - Rosenborg arasındaki maçlar
Kristiansund 16:00 Stromsgodset Kristiansund - Stromsgodset takım karşılaştırması ve bahis analizi Kristiansund - Stromsgodset arasındaki maçlar
Ranheim 16:00 Molde Ranheim - Molde takım karşılaştırması ve bahis analizi Ranheim - Molde arasındaki maçlar
Lillestrom 18:00 Brann Lillestrom - Brann takım karşılaştırması ve bahis analizi Lillestrom - Brann arasındaki maçlar
Norveç - 2. Ligi Adeccoligaen
Ham Kam 16:00 Florø Ham Kam - Florø takım karşılaştırması ve bahis analizi Ham Kam - Florø arasındaki maçlar
Åsane 16:00 Kongsvinger Åsane - Kongsvinger takım karşılaştırması ve bahis analizi Åsane - Kongsvinger arasındaki maçlar
Levanger 16:00 Jerv Levanger - Jerv takım karşılaştırması ve bahis analizi Levanger - Jerv arasındaki maçlar
Strømmen 16:00 Mjøndalen Strømmen - Mjøndalen takım karşılaştırması ve bahis analizi Strømmen - Mjøndalen arasındaki maçlar
Ullensaker / Kisa 16:00 Notodden Ullensaker / Kisa - Notodden takım karşılaştırması ve bahis analizi Ullensaker / Kisa - Notodden arasındaki maçlar
Sandnes 16:00 Tromsdalen Sandnes - Tromsdalen takım karşılaştırması ve bahis analizi Sandnes - Tromsdalen arasındaki maçlar
Nest-Sotra 16:00 Sogndal Nest-Sotra - Sogndal takım karşılaştırması ve bahis analizi Nest-Sotra - Sogndal arasındaki maçlar
Norveç - 3. Ligi
Alta 12:00 Elverum Alta - Elverum takım karşılaştırması ve bahis analizi Alta - Elverum arasındaki maçlar
Norveç - 3. Divisjon
Rilindja 13:00 Hødd II Rilindja - Hødd II takım karşılaştırması ve bahis analizi Rilindja - Hødd II arasındaki maçlar
Vindbjart 14:00 Sola Vindbjart - Sola takım karşılaştırması ve bahis analizi Vindbjart - Sola arasındaki maçlar
KFUM II 14:00 Træff KFUM II - Træff takım karşılaştırması ve bahis analizi KFUM II - Træff arasındaki maçlar
Melhus 14:00 Kolstad Melhus - Kolstad takım karşılaştırması ve bahis analizi Melhus - Kolstad arasındaki maçlar
Lyn 15:00 Stålkameratene Lyn - Stålkameratene takım karşılaştırması ve bahis analizi Lyn - Stålkameratene arasındaki maçlar
SF Grei 15:00 Finnsnes SF Grei - Finnsnes takım karşılaştırması ve bahis analizi SF Grei - Finnsnes arasındaki maçlar
Drøbak / Frogn 15:30 Kristiansund II Drøbak / Frogn - Kristiansund II takım karşılaştırması ve bahis analizi Drøbak / Frogn - Kristiansund II arasındaki maçlar
Åssiden IF 16:00 Halsen Åssiden IF - Halsen takım karşılaştırması ve bahis analizi Åssiden IF - Halsen arasındaki maçlar
Tønsberg 17:00 Ørn Horten Tønsberg - Ørn Horten takım karşılaştırması ve bahis analizi Tønsberg - Ørn Horten arasındaki maçlar
Paraguay - Division Profesional
Deportivo Capiatá 21:30 Sol de América Deportivo Capiatá - Sol de América takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Capiatá - Sol de América arasındaki maçlar
Libertad 23:45 Nacional Asunción Libertad - Nacional Asunción takım karşılaştırması ve bahis analizi Libertad - Nacional Asunción arasındaki maçlar
İrlanda Cumhuriyeti - Premier Ligi
Derry City 18:45 Bray Wanderers Derry City - Bray Wanderers takım karşılaştırması ve bahis analizi Derry City - Bray Wanderers arasındaki maçlar
Dundalk 18:45 Waterford United Dundalk - Waterford United takım karşılaştırması ve bahis analizi Dundalk - Waterford United arasındaki maçlar
Limerick 18:45 Cork City Limerick - Cork City takım karşılaştırması ve bahis analizi Limerick - Cork City arasındaki maçlar
Romanya - 1. Ligi
ACS Poli Timişoara 17:45 Gaz Metan Mediaş ACS Poli Timişoara - Gaz Metan Mediaş takım karşılaştırması ve bahis analizi ACS Poli Timişoara - Gaz Metan Mediaş arasındaki maçlar
Romanya - 2. Ligi
SCM Argeşul Piteşti 15:00 Dunărea Călăraşi SCM Argeşul Piteşti - Dunărea Călăraşi takım karşılaştırması ve bahis analizi SCM Argeşul Piteşti - Dunărea Călăraşi arasındaki maçlar
Rusya - 2. Ligi
KAMAZ 15:30 Lada Tolyatti KAMAZ - Lada Tolyatti takım karşılaştırması ve bahis analizi KAMAZ - Lada Tolyatti arasındaki maçlar
Rusya - LFL
Amkar Perm' II 00:00 Metallurg-M Amkar Perm' II - Metallurg-M takım karşılaştırması ve bahis analizi Amkar Perm' II - Metallurg-M arasındaki maçlar
Khimki II 09:00 Strogino II Khimki II - Strogino II takım karşılaştırması ve bahis analizi Khimki II - Strogino II arasındaki maçlar
Istra 15:00 Znamya Noginsk Istra - Znamya Noginsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Istra - Znamya Noginsk arasındaki maçlar
Ruanda - National Soccer League
APR 13:30 Amagaju APR - Amagaju takım karşılaştırması ve bahis analizi APR - Amagaju arasındaki maçlar
Senegal - Ligue 1
Niarry Tally 17:00 Sonacos Niarry Tally - Sonacos takım karşılaştırması ve bahis analizi Niarry Tally - Sonacos arasındaki maçlar
Teungueth 17:00 Ouakam Teungueth - Ouakam takım karşılaştırması ve bahis analizi Teungueth - Ouakam arasındaki maçlar
İspanya - 2. Ligi
Lugo 19:00 Huesca Lugo - Huesca takım karşılaştırması ve bahis analizi Lugo - Huesca arasındaki maçlar
Sudan - Premier Ligi
Merikh Kosti 14:00 Al Hilal Omdurman Merikh Kosti - Al Hilal Omdurman takım karşılaştırması ve bahis analizi Merikh Kosti - Al Hilal Omdurman arasındaki maçlar
İsveç - Allsvenskan
Elfsborg 17:00 Goteborg Elfsborg - Goteborg takım karşılaştırması ve bahis analizi Elfsborg - Goteborg arasındaki maçlar
İsveç - 2. Ligi
Trollhättan 17:00 Stenungsund Trollhättan - Stenungsund takım karşılaştırması ve bahis analizi Trollhättan - Stenungsund arasındaki maçlar
İsviçre - Challenge League
Servette 14:00 Rapperswil-Jona Servette - Rapperswil-Jona takım karşılaştırması ve bahis analizi Servette - Rapperswil-Jona arasındaki maçlar
Aarau 14:00 Vaduz Aarau - Vaduz takım karşılaştırması ve bahis analizi Aarau - Vaduz arasındaki maçlar
Neuchatel Xamax 14:00 Wil Neuchatel Xamax - Wil takım karşılaştırması ve bahis analizi Neuchatel Xamax - Wil arasındaki maçlar
FC Schaffhausen 14:00 Winterthur FC Schaffhausen - Winterthur takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Schaffhausen - Winterthur arasındaki maçlar
Chiasso 14:00 Wohlen Chiasso - Wohlen takım karşılaştırması ve bahis analizi Chiasso - Wohlen arasındaki maçlar
Tacikistan - League
Istiqlol 12:00 Panjsher Istiqlol - Panjsher takım karşılaştırması ve bahis analizi Istiqlol - Panjsher arasındaki maçlar
Uganda - FUFA Super League
Proline 13:00 SC Villa Proline - SC Villa takım karşılaştırması ve bahis analizi Proline - SC Villa arasındaki maçlar
Amerika - Major Ligi
Montreal Impact 19:00 LA Galaxy Montreal Impact - LA Galaxy takım karşılaştırması ve bahis analizi Montreal Impact - LA Galaxy arasındaki maçlar
Amerika - PDL
MS OKC Energy II 2 - 3 Texas United OKC Energy II - Texas United takım karşılaştırması ve bahis analizi OKC Energy II - Texas United arasındaki maçlar
MS San Diego Zest 3 - 2 San Francisco City FC San Diego Zest - San Francisco City FC takım karşılaştırması ve bahis analizi San Diego Zest - San Francisco City FC arasındaki maçlar
Vietnam - Second Division
Tien Giang 08:30 Long An II Tien Giang - Long An II takım karşılaştırması ve bahis analizi Tien Giang - Long An II arasındaki maçlar
Vĩnh Long 08:30 An Giang Vĩnh Long - An Giang takım karşılaştırması ve bahis analizi Vĩnh Long - An Giang arasındaki maçlar
Bà Ria Vũng Tàu 10:30 Ben Tre Bà Ria Vũng Tàu - Ben Tre takım karşılaştırması ve bahis analizi Bà Ria Vũng Tàu - Ben Tre arasındaki maçlar
Dünya - Hybrid Friendlies
Macao 12:00 Sporting CP II Macao - Sporting CP II takım karşılaştırması ve bahis analizi Macao - Sporting CP II arasındaki maçlar
Dünya - Arap Şampiyonlar Ligi
Al Salmiyah 00:00 Al Ittihad Al Salmiyah - Al Ittihad takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Salmiyah - Al Ittihad arasındaki maçlar
ASAS 00:00 FUS Rabat ASAS - FUS Rabat takım karşılaştırması ve bahis analizi ASAS - FUS Rabat arasındaki maçlar